REMNANT 2’BILE HANDLER KLASı BIRLIKTE SEMPATIK BIR MINVAL ARKADAşıYLA GELIYOR

Remnant 2’bile Handler Klası Birlikte Sempatik Bir Minval Arkadaşıyla Geliyor

Remnant 2’bile Handler Klası Birlikte Sempatik Bir Minval Arkadaşıyla Geliyor

Blog Article


“Best Friends” fragmanına delik atalım

Remnant: From the Ashes’ın devam oyunu Remnant 2, bir aksilik gayrimümkün, bir erteleme görmezse birkaç kamer sonrasında temaşa severlerle buluşacak. Bunun sinein hazırlıklar sürerken, yeni fragmanlar da gelmeye devam ediyor. Bu seferki fragman oyunun Handler sınıfından geldi, nezdinde küçük bir bile sürprizi vardı:


“Best Friends” esaslığıyla paylaşılan fragmanımızda, birey bir Siteye Git çalgı eşliğinde kaşkariko boyunca karakterimize haremlik edecek köpek dostumuzla tanışıyor, Handler klasının nite bir piyes deneyimi vadettiğine dair kesitler izliyoruz. Karakterimiz üzere kapik dostumuzun da çatışmalarda ne bir rol üstleneceğini görüyoruz fragmanda. Oyuncuların Handler sınıfını yeğleme etmesi bâtınin münasebetlerden birisi bile bu sempatik dostumuz evet mu, ne dersiniz?

Remnant 2, bu yaz aylarında desise severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Remnant: From the Ashes’ı geride bırakabilecek bir kumar olacağı izlenimini veriyor. Bu türlü olup olmadığını birkaç ay sonra baştan sona müşterek göreceğiz.

Report this page